Úspěchy blovické fotbalové mládeže
Vydáno dne 28. 06. 2021 (103 přečtení)

pripravka

Družstvo fotbalové starší přípravky, tedy dětí do jedenácti let, vyhrálo okresní finále v Chotěšově a stalo se přeborníkem okresu Plzeň-jih pro rok 2021. Blovické fotbalové naděje za celý finálový turnaj neztratily ani bod, a po strhujícím závěru utkání o první místo vrátily podzimní porážku družstvu FK Nepomuk po výhře 4:3 v penaltovém rozstřelu.

Mladší přípravka o týden dříve v okresním finále obsadila čvrté místo, přestože základní skupinu vyhráli, družstvo mladších žáků skončilo v neúplné tabulce po ukončení soutěží také na prvním místě.

Všem malým fotbalistům a fotbalistkám gratulujeme a přejeme, ať jim fotbalové nadšení vydrží co nejdéle.

pripravka