Šlápota vyrazila na cyklovýlet
Vydáno dne 17. 08. 2020 (255 přečtení)

slapota kozel 01

Pro blovickou Šlápotu se už po řadu let staly typickými pěší výlety po okolí nebo i turistika do vzdálenějších míst naší vlasti. Tentokrát Šlápota vyrazila na kolech. Z původně nahlášených 18 účastníků nakonec vyjelo jen devět. V sobotu 25. července 2020 tak za velmi horkého letního počasí vyrazila skupinka cyklistů (polovina na elektrokolech, druhá půlka na klasických kolech) na trasu Blovice – Zdemyslice –Žákava – Nezvěstice – Šťáhlavice – Kozel. Tady si cyklisté dopřáli procházku krásným zámeckým parkem. Protože zde bylo na výletě mnoho lidí a v kavárnách všude obsazeno, dojeli se občerstvit do restaurace zpátky do Šťáhlavic. Pak už následovala zpáteční cesta domů.

Protože měl cyklovýlet velký úspěch, plánuje Šlápota ještě jednu podobnou akci. Byla by to cesta do Ždírce, do restaurace a třeba i do Ždírecké ZOO, která rozhodně stojí za shlédnutí.

slapota kozel 01slapota kozel 02slapota kozel 03slapota kozel 04

Fotografie byly nahrány i do fotoalba ma galerii Rajče - https://sokolblovice.rajce.idnes.cz/cyklovylet_Kozel/