Šlápota podruhé vyrazila na kolech
Vydáno dne 24. 08. 2020 (222 přečtení)

cyklovýlet2

Na sobotu 22. srpna 2020 byla naplánována druhá cykloŠlápota. Minule cestou na Kozel panovalo velké horko, tentokrát byla předpověď počasí zase nepříznivá naopak. Mělo pršet a to se bohužel i vyplnilo.  A to byl důvod, proč se na cyklovýlet vydalo pouze „zdravé jadérko“ turistické Šlápoty. Trasa vedla z Blovic přes Komorno, Chocenickou Lhotu, Chocenický Újezd, kolem kaple sv. Barbory do Seče. Tady si cyklisté chvíli odpočinuli a občerstvili. Protože právě v této době začalo pršet, nejeli domů přes Zdemyslice, ale rovnou cestou do Blovic.

Pokud zářijové počasí bude příznivě nakloněné cykloturistice, vyrazila by Šlápota pravděpodobně ještě na jeden výlet, nejspíš do Ždírce.