III. Charitativní běh Blovicemi
Vydáno dne 12. 10. 2020 (27 přečtení)

charutativni beh 01

Dne 18. září 2020 Rebel Team Blovice ve spolupráci TJ Sokol Blovice a za podpory Města Blovice uspořádal III. Ročník Charitativního běhu Blovice. Tentokrát to bylo na podporu Centra Hájek. I přes nepřízeň současné doby se na startu sešlo téměř 80 účastníků, kteří přišli podpořit naši myšlenku pomoct těm, kteří to potřebují. Trasa byla stejná jako každý rok a na všech problematických místech nám se zajištění ochotně pomohli hasiči z SDH Blovice a Městská policie Blovice, kterým tímto za pomoc moc děkujeme. Ještě než se vyběhlo, připravili si zaměstnanci Centra Hájek pár zábavných her pro děti, ale nakonec se tam velmi dobře bavili i dospělí. Po skončení běhu nám k poslechu a jako odměna, těm co se zúčastnili, zahrála kapela Kraví tma, které taky děkujeme.

Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat všem, kteří se zúčastnili a díky Vám všem jsme mohli předat Centru Hájek dar ve výši 9 210,-Kč, který bude využit na nákup Terapeutické židličky.

Pevně věříme, že až příští rok uspořádáme další ročník, tak nás opět přijdete podpořit a společně budeme moci přispět těm, kteří to nejvíc potřebují.

Za rebel Team Blovice

Karel Prokopec

char beh 01char beh 02char beh 03char beh 04char beh 05chat beh 06char beh 07

Fotografie jsou opět přístupné i na fotogalerii Rajče - https://sokolblovice.rajce.idnes.cz/III._charitativni_beh_Blovicemi/