Poděkování za reprezentaci
Vydáno dne 12. 10. 2020 (28 přečtení)

rozbehame cesko 01

Od 15.8. 2020 do 23.8.2020 se uskutečnil další ročník Sportmanie v Amfiteátru a parku za OD Plaza v Plzni. Součástí všech sportovních aktivit, které zde bylo možno vidět, byl i běh na 5 000 m pro širokou veřejnost. Běhu se v průběhu týdne zúčastnili i mladí běžci z atletického kroužku při TJ Sokol Blovice. Osmiletý Marek Kadeřávek, který celou trať uběhl v krásném čase 31 minut 55 vteřin a v celkovém pořadí skončil na pěkném 79 místě mezi 324 účastníky tohoto běhu všech věkových kategorií mužů i žen. Ještě o trošku lépe si vedla jedenáctiletá Tereza Kadeřávková, která doběhla v čase 27 minut 50 vteřin a mezi všemi účastníky doběhla se umístila na vynikajícím 47 místě. Tyto krásné výsledky pro oba dva znamenali první místo ve svých věkových kategoriích.

Oběma bychom tímto chtěli pogratulovat k výborným výsledků a poděkovat za reprezentaci našeho kroužku a celé TJ Sokol Blovice.

Trenéři atletického kroužku

Ivana Vrátníková