Pozvánka - Běh 17. listopadu
Vydáno dne 12. 10. 2020 (54 přečtení)

beh 17. listopadu okolo Hradiste

TJ Sokol Blovice ve spolupráci s Muzeem Jižního Plzeňska a Rebel Teamem Blovice pořádají v úterý 17. listopadu již tradiční běh 17. listopadu. Zázemí pro běh nám jako každý rok poskytne Muzeum jižního Plzeňska na Hradišťském zámku a v okolním parku, kde se v dopoledních hodinách uskuteční všechny dětské běhy a rovněž závod dorostenek.

Odpoledne od 13:00 hodin, kdy je start je vyhrazeno pro všechny kategorie dospělých a dorostence, jejichž trasa vede nejen zámeckým parkem, ale i přes Bohuš a Cecimu.

Na nejlepší opět čekají skvělé ceny, pro dospělé jsou připraveny pamětní medaile, účastníci dvou nejmladších kategorií budou opět odměněni všichni a a jako každý rok i letos se nejen o běžce, ale i o všechny ostatní postarají usměvavé a dobrou náladou zářící členky TJ Sokol ve stánku.

Kdo by si chtěl předtím ještě trošku zatrénovat nebo vyzkoušet jiný běh, tak v sobotu 17. října pořádá Tempo Makers Plzeň za přispění Rebel Teamu Blovice, trailový závod v okolí Blovic. Start a cíl tohoto 14km dlouhého běhu bude bude ve Vlčicích u DPS a trať vede přes Chocenice kolem Bukové hory a přes Vlčice zpět k DPS. Letos se jedná o první roční, ale věříme, že i tento závod se Vám bude líbit a stane se z něj další tradiční běh v okolí Blovic.

Běh 17. října se po domluvě s Krajskou hygienickou stanicí v Plzni uskuteční, jen se bude startovat po skupinách maximálně 20 běžců s rozestupy. Kapacita běhu bude omezena.

TJ Sokol Blovice a Rebel Team Blovice

Karel Prokopec